Mechatech Mühendislik ve Makine Turizm San. Tic. Ltd. Şti olarak yaklaşık 10 yıldır İstanbul ikitelli’deki adresimizde endüstriyel sızdırmazlık ürünleri olan mekanik salmastra, yumuşak salmastra, conta, döner su başlıkları, döner buhar başlıklar, döner kızgın yağ başlıkları konusunda hizmet vermekteyiz.

Standart su pompası salmastraları olmak üzere, endüstriyel tip pompa salmastraları, Grundfoss pompa, Flygt Pompa, Alfa Laval pompa, KSB pompa , Ebara Pompa , EMU, Fristam, imo, Hilge, Wilo, vb. önemli pompa üreticilerinin ürünlerine uyumlu mekanik salmastralarımız mevcuttur.  Reaksiyon bağlı silisyum karbür, sinterli silisyum karbür, tungsten karbür, seramik, karbon, nbr, epdm, viton, SUS316, SUS304 ve daha bir çok malzeme kombinasyonu seçenekleri ile doğru malzemelerle üretilmiş mekanik salmastraları sizlere sunabilmekteyiz.

Çok farklı malzeme ve tasarım seçeneklerine sahip ürünlerimiz, petrokimya, kimya, hafif endüstri, su temini, drenaj ve diğer birçok alanda kullanılabilir. Bunun dışında özel tasarımlı veya yeni tasarımlı mekanik salmastraların her türlü malzeme kombinasyonu ile temini konusunda yardım olmaktayız.

Mechatech kuruluşundan itibaren siz değerli müşterilerine kaliteli, sağlam ürünleri sağlama konusunda tüm araştırma, geliştirme ve çalışmalarına devam etmektedir. Sizleri bizimle çalışarak, bahsettiğimiz yüksek kalite ve hizmet anlayışımızı bizzat değerlendirmeye davet ediyoruz